Artsen in de regio Brussel
     
toon rubrieken...
toon regio's...
toon plaatsen...


Bedrijven per regio:

Antwerpen (1431)
Brussel (1334)
Henegouwen (1115)
Limburg (586)
Luik (1028)
Luxemburg (191)
Namen (502)
Oost-Vlaanderen (1159)
Vlaams-Brabant (935)
Waals-Brabant (456)
West-Vlaanderen (868)


 

Artsen in de regio Brussel



pagina: | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | ... | 30 |


Célestin Léon-Patrice
Godshuizenlaan 182
1180 Ukkel

T: 02 - 3750500
F: 02 - 3750500

E: info@centreface.org
W: http://www.centreface.org/

Orthogese SA
Mellerystraat 54
1020 Laken

T: 02 - 4740330
F: 02 - 4740340

E: info@orthogese.be
W: http://www.orthogese.be/

Ramaekers M
Jules Graindorlaan 66
1070 Anderlecht

T: 02 - 5565085

E: dr.ramaekers@dupuytren.be
W: http://www.handspecialist.be/

Alphamed
Olmpjeslaan 28-32
1180 Ukkel

T: 02 - 3433139
F: 02 - 3460312

E: info@alphamed.be

Andriantafika M
Voorlopig Bewindstraat 34
1000 Brussel

M: 022 - 569083

E: info@mamisoa.be

Antoine Philippe
Eugène Demolderlaan 72
1030 Schaarbeek

T: 02 - 2424509

E: philip.antoine@skynet.be

Ars Bernard
Pololaan 68
1150 Sint-Pieters-Woluwe

T: 02 - 7712505
F: 02 - 7623968

E: arsbernard@hotmail.com

Artsen zonder Grenzen
Dupréstraat 94
1090 Jette

T: 02 - 4747474
F: 02 - 4747575

E: info@msf.be

Atos Medical SPRL
Koningsstraat 266
1210 Sint-Joost-ten-Node

T: 02 - 2185550
F: 02 - 2185551

E: info.be@atosmedical.com

Balasse Hélène
Molièrelaan 145
1190 Vorst

T: 02 - 3455866

E: helene.balasse@skynet.be

Basmacioglu Philippe
Legerlaan 14
1040 Etterbeek

T: 02 - 7350252

E: pbasmacioglu@yahoo.fr

Benosman R
Hoogstraat 322
1000 Brussel

M: 0479 - 524132

E: rymbenos@yahoo.fr

Berger P
Luikenaarsstraat 73
1050 Elsene

T: 02 - 6407860
F: 02 - 6407860

E: pberger004@hotmail.com

Biomedical Systems
Waversesteenweg 1945
1160 Oudergem

T: 02 - 6612070
F: 02 - 6612071

E: brussels@biomedsys.com

Blinder Raphaël SPRL
Louis Mettewielaan 493
1080 Sint-Jans-Molenbeek

M: 0475 - 201012

E: docteur@blinder.be

Bohyn Paul
Vorstlaan 211
1160 Oudergem

T: 02 - 6754648
F: 02 - 6725733

E: paul.bohyn@skynet.be

Bouali N
Jean Dubrucqlaan 80
1080 Sint-Jans-Molenbeek

T: 02 - 5228777
M: 0478 - 813116
F: 02 - 5228777

E: drnb@busmail.net

Bovy Alain
Winston Churchilllaan 118a
1180 Ukkel

T: 02 - 3464695
F: 02 - 3469364

E: bovy@skynet.be

Bruetschy L
Louizalaan 524
1050 Elsene

T: 02 - 6404632
M: 0478 - 991318
F: 02 - 6404632

E: leonore.bruetschy@skynet.be

Buysschaert Marianne
Louis Hapstraat 177
1040 Etterbeek

T: 02 - 5441538
M: 0494 - 836120
F: 02 - 5441538

E: mariannebuysschaert@skynet.be

Cardionics
Gabrielle Petitstraat 4
1080 Sint-Jans-Molenbeek

T: 02 - 4267575
F: 02 - 4264040

E: info@cardionics.eu

Chirurgiecapillaire.com (Dr Devroye)
Pl Du R Vainqueur (Clinique Grand Roi) 15
1040 Etterbeek

M: 0477 - 201201

E: drdevroye@aol.com

Cohen Eddie
Wolvendaellaan 147
1180 Ukkel

T: 02 - 3722239

E: eddiecohen@skynet.be

Comptoir Dentaire de Bruxelles
Ruisbroekse Steenweg 75
1190 Vorst

T: 02 - 3462873
F: 02 - 3462702

E: info@comptoir-dentaire.be

Cooremans H
Joseph Dupontstraat 1
1000 Brussel

M: 0475 - 313199

E: cyberdoc@skynet.be

Cooremans H
Koninklijke Sinte-Mariastraat 219
1030 Schaarbeek

T: 02 - 2416065
M: 0475 - 313199
F: 02 - 2166556

E: cyberdoc@skynet.be

Cornejo Lucaveche Patricia
D'Aumalestraat 76
1070 Anderlecht

T: 02 - 5211066

E: chinacornejo@yahoo.fr

Damseaux Pierre
Jetse Laan 189
1090 Jette

M: 0473 - 803263

E: damseaux@skynet.be

Dastot Didier
Atlantische Oceaanlaan 91
1150 Sint-Pieters-Woluwe

T: 02 - 7356732
F: 02 - 7708491

E: drdastot@skynet.be

de Behault Gregory
Messidorlaan 188
1180 Ukkel

T: 02 - 6135569
M: 0498 - 044343
F: 02 - 6135569

E: docteur@drdebehault.be

De Groote Pierre
Linthoutstraat 150
1040 Etterbeek

T: 02 - 7378449

E: pierre.de.groote@skynet.be

De Laeter Marc
Edmond Machtenslaan 59
1080 Sint-Jans-Molenbeek

T: 02 - 3663039
M: 0475 - 264937

E: delaeter.marc@skynet.be

De Locht Y
Woudlaan 8
1050 Elsene

T: 02 - 6603889
M: 0475 - 241723

E: yves@delocht.be

De Weert Denise
Basilieklaan 327
1081 Koekelberg

T: 02 - 4690340
F: 02 - 4277591

E: hugo.dhaenen@village.uunet.be

Debusscher Claire
Montjoielaan 38
1180 Ukkel

T: 02 - 4740231

E: claire.debusscher@gmail.com

Deckers Sandrine
Domeinlaan 145
1190 Vorst

M: 0477 - 981421

E: sandrine.deckers@yahoo.fr

Delaunoy Ingrid
Serenadestraat 28
1080 Sint-Jans-Molenbeek

T: 02 - 5271193
M: 0479 - 365578
F: 02 - 5271193

E: ingrid.delaunoy@chu-brugmann.be

Dierckxsens Cathy
Nerviërslaan 41
1040 Etterbeek

T: 02 - 7359442

E: cathy.dierckxsens@skynet.be

Dr Masson Antoine
Artanstraat 119
1030 Schaarbeek

T: 02 - 2450663

E: antoine.masson@skynet.be

Duchateau Jacques
Edith Cavellstraat 32
1180 Ukkel

T: 02 - 3404240

E: jacques.duchateau@skynet.be

Dyna-Médical SPRL
Vanderkinderestraat 378-380
1180 Ukkel

T: 02 - 3434741
F: 02 - 3432290

E: info@dyna-medical.be

EntCare (Durdurez J-P, Minet J-C)
Franklin Rooseveltlaan 178
1050 Elsene

T: 02 - 3748535

E: jpdurdurez@entcare.be

pagina: | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | ... | 30 |


 

Deel deze pagina via:

Deel deze pagina op Facebook Deel deze pagina op Google+ Deel deze pagina op Twitter

Relevante website(s):

linkruil met uw website?