Artsen in de regio Antwerpen
     
toon rubrieken...
toon regio's...
toon plaatsen...


Bedrijven per regio:

Antwerpen (1431)
Brussel (1334)
Henegouwen (1115)
Limburg (586)
Luik (1028)
Luxemburg (191)
Namen (502)
Oost-Vlaanderen (1160)
Vlaams-Brabant (935)
Waals-Brabant (456)
West-Vlaanderen (868)


 

Artsen in de regio Antwerpen



pagina: | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | ... | 32 |


Gillebert Christian
Ruggeveldlaan 509
2100 Deurne

T: 03 - 2337653
F: 03 - 2331628

E: drgillebert@monica.be

Gillis Lutgart
Lage Vosbergstraat 16
2840 Rumst

T: 015 - 319205

E: l.gillis@pandora.be

Haustrate FranÁois
ItaliŽlei 98
2000 Antwerpen

T: 03 - 2330284
F: 03 - 2260716

E: secretariaat@sharper-image.be

Hoffmann V
Marie Josťlaan 7
2600 Berchem

T: 03 - 3660610

E: vincenthoffmann@skynet.be

Houben Luc
Kasteeldreef 23
2900 Schoten

T: 03 - 6589408

E: info@pdirickx.be

Hufkens Godelieve
Zoutwerf 20-2
2800 Mechelen

T: 015 - 422942

E: lieve.hufkens@skynet.be

Janssens Veerle
Violetstraat 12
2870 Puurs

T: 03 - 2980172

E: veerle.janssens@telenet.be

Jowi BVBA
Herfststraat 6
2340 Beerse

T: 014 - 613815

E: jowi@jowi.be

Karoo Interjeurs BVBA
Misstraat 153
2590 Berlaar

T: 03 - 4823650
F: 03 - 4823803

E: info@karoo-interjeurs.com

Kiekens Gunther
Gaaiendreef 12
2900 Schoten

T: 03 - 6520021

E: kiekens.g@telenet.be

Komeet BVBA
Eksterlaar 49
2100 Deurne

T: 03 - 3222804
F: 03 - 3213167

E: komeet@scarlet.be

Lemmens L
Frankrijklei 67
2000 Antwerpen

T: 03 - 2315810

E: luc.lemmens@telenet.be

Leys An
De Pretlei 5
2930 Brasschaat

T: 03 - 6501002
F: 03 - 6501003

E: anleys@telenet.be

Loix Benedicte
Beukenlaan 10a
2020 Antwerpen

T: 03 - 8287896
F: 03 - 8252414

E: info@obgyn.be

Massart Laureina
Gazetstraat 23
2070 Burcht

T: 03 - 2520125
F: 03 - 2520125

E: laureina@skynet.be

Medcos Belgie BVBA
Vlaamsekaai 11
2000 Antwerpen

T: 03 - 2168650
M: 0498 - 161812
F: 03 - 2378083

E: info@medcos.be

Mellen Anne
Jan Verbertlei 18
2650 Edegem

M: 0475 - 962048

E: dokter_mellen@hotmail.com

Mortelmans Bruno
Leopoldstraat 7-4
2800 Mechelen

T: 015 - 413828

E: medicalpresentations@mac.com

Mundial Decor International NV
Atealaan 1
2270 Herenthout

T: 014 - 231023
F: 014 - 231041

E: mundial.decor.international@pandora.be

Nagels Ivo
Gazellendreef 20
2900 Schoten

T: 03 - 3258008
M: 0475 - 421338

E: omnivita@scarlet.be

Nekia Paramedical
Platanenlaan 37
2610 Wilrijk

T: 03 - 8274395

E: nekia@telenet.be

Nietvelt Gustaaf
ItaliŽlei 98
2000 Antwerpen

T: 03 - 2330284
F: 03 - 2260716

E: secretariaat@sharper-image.be

Nuyts Sara
Zammelseweg 92
2440 Geel

T: 014 - 867878
F: 014 - 861960

E: sara@mco.be

Ortimex NV
Herentalsebaan 417a
2160 Wommelgem

T: 03 - 2394763
F: 03 - 2188973

E: info@ortimex.be

OSG Medical Software BVBA
Bussestraat 17
2840 Rumst

T: 015 - 321373
F: 015 - 321393

E: wuytens@osg.be

Palet Christine
Sint-Rochusstraat 42
2100 Deurne

T: 03 - 2907009
F: 03 - 2907019

E: dokter.palet@telenet.be

Pannemans Guido
Van Boeckellaan 8
2500 Lier

T: 03 - 4802155

E: guidopannemans@belgacom.net

Psychiater Matthys Frieda
Verbondstraat 88
2000 Antwerpen

T: 03 - 2160948
F: 03 - 2483548

E: frieda.matthys@telenet.be

Remedus BVBA
Boomsesteenweg 44
2630 Aartselaar

T: 03 - 8778580

E: info@remedus.be

Reyntjens Wim
Leopoldstraat 12
2570 Duffel

T: 015 - 320000
F: 015 - 320000

E: wimreyn@yahoo.com

Ridha A-G
Eliaertsstraat 20-24
2140 Borgerhout

T: 03 - 2710460
M: 0475 - 956808
F: 02 - 4270870

E: dokterridha@hotmail.com

Roosen Pieter
Koningin Astridlaan 100
2800 Mechelen

T: 015 - 413200

E: pieter.roosen@telenet.be

Schurmans Johan
Rubensstraat 166
2300 Turnhout

T: 014 - 406180

E: joschurmans@hotmail.com

Steens Herman
Colomastraat 6
2800 Mechelen

T: 015 - 417141
M: 0479 - 280053
F: 015 - 554614

E: herman.steens@skynet.be

Stefan Moereels
ItaliŽlei 235
2000 Antwerpen

T: 03 - 2320779
F: 03 - 2271252

E: dr.smoereels@skynet.be

Stefan Moereels
Oosterveldlaan 24
2610 Wilrijk

T: 03 - 4433532

E: dr.smoereels@skynet.be

Sweetlove Patrick
Osystraat 41
2060 Antwerpen

T: 03 - 2252425
F: 03 - 2252167

E: dr@sweetlove.be

Swimberghe S
BelgiŽlei 56
2018 Antwerpen

T: 03 - 2302020
F: 03 - 2300030

E: info@antwerpderm.be

Tondu Thierry
Kampdreef 15
2970 Schilde

M: 0473 - 642214

E: ttondu@hfr.be

Van Cauwelaert Philip
Grote Steenweg 638
2600 Berchem

T: 03 - 4407815

E: philip.van.cauwelaert@telenet.be

Van de Voorde Karen
Rietveld 3
2640 Mortsel

T: 03 - 2953935
M: 0486 - 269472

E: afspraken@drvandevoorde.be

Van Looy Wilfried
Hondsstraat 22
2500 Lier

T: 03 - 4806852
F: 03 - 4806852

E: friedvanlooy@skynet.be

Van Riet Ingrid
Sterstraat 32
2018 Antwerpen

T: 03 - 2304050
F: 03 - 2306558

E: info@carpe.be

Vandenberghe Danny
Lange Leemstraat 226
2018 Antwerpen

T: 03 - 4433862

E: hands@pandora.be

Vanderheyden Jozef S
Beukenlaan 10a
2020 Antwerpen

T: 03 - 8287896
F: 03 - 8252414

E: info@obgyn.be

pagina: | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | ... | 32 |


 

Deel deze pagina via:

Deel deze pagina op Facebook Deel deze pagina op Google+ Deel deze pagina op Twitter

Relevante website(s):

linkruil met uw website?